KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

                                                                


Hepsibiryerdeonline.com, gelecekte alışverişin büyük bölümünün internet üzerinden yapılacağı bu sektörde yerini alabilmek için genç ve dinamik bir yapı oluşturarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu yapı oluşturulurken kaliteli hizmet müşteri memnuniyeti güven ilkeleri olarak belirlenmiştir.


Sitemizin yönetimi sektörde tecrübeli kadrolar tarafından yapılmaktadır. Sitemizde satılan ürünlerin tamamı orijinal ürünlerdir. Tüm ürünler sizlere daha uygun fiyatlara sunabilmesi için satıl alma kadromuz çok titiz çalışmaktadır. Güncel ürünler takip edilerek sitede yer alması sağlanmaktadır. Sitemizde tüm ürünlerimiz faturalı olarak satılmaktadır.

Ürünlerimizin sizlere ulaşımında orijinalliği bozulmamış sağlam ve doğru ürün olması için tüm gerekli çalışmalar yapılmıştır. Ürünlerimiz HAVALE - EFT - KREDİ KARTI İLE ÖDEME - TAKSİT İMKANI VE KAPIDA ÖDEME HİZMETİ MEVCUTTUR. TÜM ÜRÜNLERİMİZ ŞEFFAF KARGO İLE GÖNDERİLMEKTEDİR.

Anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO geniş ve hızlı dağıtım hizmeti ile siparişleriniz güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır. Güvenli bir şekilde alışveriş yapacağınız Hepsibiryerdeonline.com tüm müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır.